HADA LABO RED - ANTI - AGING WRINKLE REDUCER - DAY CREAM


Иновативна дневна крема со супер хијалуронска киселина која длабински ја хидратира кожата и успешно се бори проитов стареење на кожата. Засилена соретинол о колаген за инстантно затегнување и измазнување на кожата и свиленкасто сјајни ефекти- 50мл.


Цена: 1210 мкд